Heureka fb
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

Aké tenisky Converse sa budú tento rok nosiť?

  09. 04. 2019      Zo sveta módy

Legendárny Conversky sú aj tohtoročnú jar a leto na vrchole pomyselného rebríčka módnych trendov. V tomto článku sa zameriame na kúsky, ktoré sa trochu vymykajú klasike. Vyberáme pre vás vždy tie najfarebnejšie a najzaujímavejšie z nich. Poďme sa pozrieť na naše tipy.

Tenisky na platforme

Kožené, ružové, zlaté kovanie a zdobené lemovanie. Také sú tieto nadčasové dámske tenisky značky Converse . Sú absolútnym bestsellerom. A pokiaľ patríte medzi vášnivých zberateľky tejto značky topánok, tak by vo vašom tohtoročnom botníku rozhodne chýbať nemali.

tenisky Converse

kotníkové tenisky

V týchto kožených členkových teniskách Converse budete za hviezdu nejedného chodníka. U týchto topánok je skvelé, že ich môžete využiť po celý rok.

tenisky Converse

luxusné botasky

Tento tvar topánok z kolekcie One Star - Run Star je nadčasový a absolútny hit tohtoročnej sezóny. Tiež nám zo skladov miznú rýchlosťou blesku a nie je sa čomu diviť. Nielen že je zladíte úplne ku všetkému, ale sú tiež ohromne pohodlné.

tenisky Converse

Limitovaná edícia Converse

To, že je Converse módna značka , dokazuje aj táto limitovaná srdiečková edícia tenisiek. Tá vás zasiahne priamo do srdca po prvom obutí, čo myslíte?

tenisky Converse

Tenisky Converse

A samozrejme zabudnúť nesmieme ani na pánov. A úprimne páni, táto biela klasika nikdy, ale naozaj nikdy nesklame.

pánske tenisky Converse

Publikoval: Nikol Valešová

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie