Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Aké tenisky Converse sa budú tento rok nosiť?

  %09. %04. %2019      Zo sveta módy

Legendárne Conversky sú aj tohtoročnú jar a leto na vrchole pomyselného rebríčka módnych trendov. V tomto článku sa zameriame na kúsky, ktoré sa trochu vymykajú klasike. Vyberáme pre vás vždy tie najfarebnejšie a najzaujímavejšie z nich. Poďme sa pozrieť na naše tipy.

Tenisky na platforme

Kožené, ružové, zlaté kovanie a ozdobné lemovanie. Také sú tieto nadčasové dámske tenisky značky Converse. Sú absolútnym bestsellerom. A pokiaľ patríte medzi vášnivé zberateľky tejto značky topánok, tak by vo vašej tohtoročnej skrinke s obuvou rozhodne chýbať nemali.

tenisky Converse

Členkové tenisky

V týchto kožených členkových teniskách Converse budete za hviezdu nejedného chodníka. V prípade týchto topánok je skvelé, že ich môžete využiť po celý rok.

tenisky Converse

Luxusné botasky

Tento tvar topánok z kolekcie One Star - Run Star je nadčasový a absolútny hit tohtoročnej sezóny. Tiež nám zo skladu miznú rýchlosťou blesku a nie je sa čomu čudovať. Nielen že ich zladíte úplne ku všetkému, ale sú tiež ohromne pohodlné.

tenisky Converse

Limitovaná edícia Converse

To, že je Converse módna značka, dokazuje aj táto limitovaná srdiečková edícia tenisiek. Tá vás zasiahne priamo do srdca po prvom obutí, čo myslíte?

tenisky Converse

Tenisky Converse

A samozrejme zabudnúť nesmieme ani na pánov. A úprimne, páni, táto biela klasika nikdy, ale naozaj nikdy nesklame.

pánske tenisky Converse

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?