Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Aké tenisky Converse sa budú nosiť na jar a v lete 2018?

  %09. %03. %2018      Zo sveta módy

Už je to tu! Práve nám dorazila prvá várka tenisiek Converse z novej kolekcie jar / leto 2018. No a aká je? Opäť legendárna. Respektíve legendárne dokonalá. Prišlo naozaj veľa zaujímavých kúskov, ktoré sú podľa nás different a do ktorých sme sa okamžite zamilovali. Poďme si ich predstaviť.

Módnu značku Converse nie je nutné predstavovať, všetci ju veľmi dobre poznáme. Na trhu sa objavila už pred viac ako sto rokmi, a tak je vám asi jasné, že túto legendu len tak niečo neprekoná a že by ste minimálne nejaký ten jeden pár vo svojej skrinke mať mali.

Ešte by sme mali povedať, že v tejto kolekcii sa mimo klasického typu Chuck Taylor All Star, vracajú kúsky typu One Star, ktoré si zamilujete úplne rovnako. Klasické Chuck Taylor All Star prišli ako v nízkom, tak aj v členkovom prevedení. One Star prišli ako v textilnom, tak aj v koženom designe. Každé sú iné, napriek tomu majú jedno spoločné. Sú to proste ,,conversky", a to znamená, že by ste si minimálne jeden pár mali vybrať.

Značka Converse je značkou, ktorá má veľa superlatívov, a tiež 5 P(é):

1) je Perfektná

2) je Prepracovaná

3) je Pohodlná

4) je Pekná

5) je Plnohodnotná

Keď vezmeme všetky P a spojíme ich dohromady, tak nám vzniká úplne jasný výsledok = Proste Pekných Pár Peňazí (za) Poriadne Pecky!

A aká je tá tohtoročná kolekcia? Predsa božská. Však posúďte sami. Na svoje si prídu ako tí, čo sa boja experimentov, tak aj tí, ktorí si ich neboja. Tiež milovníci Army štýlu alebo napríklad rockové hviezdy.

Converse One Star

tenisky Converse

tenisky Converse

tenisky Converse

tenisky Converse

tenisky Converse

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?