Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Aké štýlové šaty sa budú tento rok nosiť? Rozhodne Different!

  %07. %09. %2015      Zo sveta módy

Teplé mesiace sú tu a my sa môžeme tešiť na minimum vrstiev oblečenia a maximum pohodlia. Snáď každá žena nepostráda vo svojom šatníku šaty. Snáď každý muž šaty na ženách zbožňuje. A aké strihy a farby budú tento rok ,, in "? Čítajte, sledujte a inšpirujte sa. Oversize strih je slušivý, zvýrazní prednosti a skryje nedostatky.

Čo sa farieb týka poskytneme vám iba jednu radu - nebojte sa s farbami experimentovať. Značka Desigual je vaším jasným ukazovateľom. Čím farebnejšie, tým lepšie. Ako napríklad tieto krásne oversize šaty so zaväzovaním v páse s jarným motívom.

Desigual šaty Gijon
Desigual šaty Gijon

Trendy sú tento rok opäť dlhé šaty ku členkom alebo až na zem . Ani Desigual na tento módny strih nezabudol a predstavuje ho tiež vo farebnom prevedení.

Desigual šaty Infinito
Desigual šaty Infinito

Veľkým hitom tohtoročnej sezóny sú košeľové šaty, ktoré je možné kombinovať napríklad s legíny. Desigual ide s módou a vždy prináša niečo navyše, ako napríklad neobyčajné motívy. Tieto košeľové šaty zdobí motív perál a crossbody kabelky. Táto vtipná aplikácia vám zaručí, že budete zaručene ,, different ".

Desigual košeľové šaty Cinsal
Desigual košeľové šaty Cinsal

Samozrejme nesmieme opomenúť ,, princeznovské "vypasované strihy, ktoré predstavuje značka culit from Spain.

Culit from Spain Malaga
Culit from Spain šaty Malaga

Mimo oversize dominujú tento rok predovšetkým asymetrické strihy. Či už zvolíte šaty do cípu, vpredu krátke a vzadu dlhé alebo cez jedno rameno, budete štýloví a rozhodne vám pristanú. Asymetrické strihy totiž lichotí snáď každej postave.

Desigual šaty Elba
Desigual šaty Elba

Desigual šaty Blue
Desigual šaty Blue

Dámy, či už sa necháte naším článkom inšpirovať alebo nie, nezabúdajte, že ,, šaty robia človeka ". ;-)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?