Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Aj deti milujú Desigual

  %16. %11. %2016      Zo sveta módy

Ste mamičkou, ktorá zo skoršej závislosti na nakupovaní štýlových outfitov pre seba presedlala na posadnutosť módnymi kúskami pre svoju ratolesť? Potom čítate správne a alebo nás budete preklínať, že ste vôbec čítať začala ...

Každá z nás vie, že je to poväčšinou paráda len na pár mesiacov. Dieťatko rastie rýchlosťou blesku, a tak všetko to oblečenie, ktorým ládujeme jeho šatník (ktorý je natrieskané dvakrát viac, než šatník náš a ďalších troch kamarátok dohromady) jednoducho nemá šancu ani unosit. Kto by ale odolal že? :-) Roztomilé handričky v miniatúrnych veľkostiach as tak originálnym dizajnom - to predsa váš drobec musí mať, nech ľudí vidí, ako mu to pristane! Tak sa kochajte, inšpirujte a nesnažte sa odolať kolekciu detského oblečenia Desigual pre jeseň / zima 2016.

Tí najmenší z toho možno ešte rozum nemajú, to ale nie je dôvod prečo je ochudobňovať a nenavléknout do legíny či tepláčikov, v ktorých im bude nielen pohodlne, ale zaručene im je každý pochváli (alebo vám, kto ste ich vyberali).

Detské legíny Desigual

Máte doma skôr väčšie nezbedníka alebo budúce módne ikony, ktoré už neschováte do kočíka? Aj na tie značka Desigual myslí každú sezónu. Niektorí muži netiahnu k móde od malička (škoda, nie?;)), Farebné a originálne oblečenie pre chlapcov od značky Desigual si ale chlapci zamilujú! Dostane je svojou hravosťou a v tejto kolekcii aj "skejťáckým" štýlom.

Chlapčenská mikina Desigual

Rastie vám doma malá princezná, modelka, skrátka parádnice ako má byť? Potom by jej vo výbave nemali chýbať tieto kúsky so zlatými doplnkami, flitre a volániky. To je outfit pre malé hviezdy ako stvorený.

Dievčenské šaty Desigual

Novinkou sú aj obojstranné mikiny Desigual pre deti! Zašpinili sa vaše drobček a vy sebou práve nemáte náhradné oblečenie - tieto mikiny len obrátite a zábava môže pokračovať.

Dievčenská obojstranná mikina Desigual

Dúfame, že vás nová kolekcia detského oblečenia Desigual uchvátila rovnako ako nás, nech v tom predsa nie sme sami ... My totiž veľmi dobre vieme, že aj keď deti rady vyčíňa, lezú po kolenách, po stromoch, pieskoviskách, na oblečenie im padá obed , zmrzlina, čokoláda alebo padajú ony samy, v žiadnej mamičke (a niekedy aj oteckovi) to nezastaví túžbu obliecť ich do posledných módnych trendov. :-)

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?