Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

5 top značiek letných topánok roka 2019

  %31. %05. %2019      Zo sveta módy

Za necelý mesiac tu máme leto. Pre väčšinu z nás jedno z najobľúbenejších období roka. Čas, kedy upratujeme zimné topánky hlboko do skriniek a letné topánky vystavujeme na dostupné police. Obdobie, kedy dávame dole ponožky a obúvame si žabky a šľapky naboso. Aké letné topánky by vo vašej letnej výbave rozhodne nemali chýbať? Poradíme vám 5 top značiek letných topánok roka 2019.

Crocs

Trávite zvyčajne celé dni na nohách, bolia vás nielen nohy, ale aj chodidlá? Na ortopedické topánky nemáte náladu a hlavne sa nehodia k vašim pracovným, alebo bežným outfitom? Potom siahnite po topánkach Crocs. Takéto slide šľapky Crocs podliehajú aktuálnym módnym trendom a hodia sa ako k športovým outfitom, tak aj k sukniam a k šatám.

topánky Crocs

Melissa

Topánky Melissa sa počas niekoľkých rokov doslova prevoňali do našich skriniek svojou ,,žuvačkovou" vôňou. Také sandálky Melissa, šľapky alebo žabky v rôznych farbách a dizajnoch by ani tento rok vo vašej zbierke letných topánok rozhodne chýbať nemali. Väčšina topánok navyše disponuje pamäťovou vnútornou stielkou, takže máte pocit, že ich vlastne na nohách ani nemáte. A navyše, tá sladká vôňa z nich nikdy nevyprchá.

topánky Melissa

Ipanema

Že už máte chuť zaboriť nohy do piesku a nechať ich umývať morskými vlnami? Potom pre vás máme skvelý tip. A tým sú štýlové žabky Ipanema. Táto značka dostala svoj názov vďaka pláži v známej brazílskej štvrti v Rio de Janeiro - Ipanema Calçadão, ktorá sa okrem iného preslávila nápaditou dlažbou, ktorá ju lemuje. A motív tejto dlažby sa premieta práve na všetkých topánkach Ipanema. Žabky Ipanema si zamilovali aj svetové hviezdy, ako sú Angelina Jolie, Halle Berry alebo Kate Hudson.

topánky Ipanema

Rider a Grendha

Ak patríte skôr medzi športové typy, tak si rozhodne zaobstarajte letné topánky od značky Rider. Táto značka ponúka tiež veľa unisex modelov, a tak sa môžete zosúladiť so svojou drahou polovičkou. Ak ale nosíte radšej elegantné, alebo ležérne outfity, potom sa obujte do značky Grendha. Táto značka sa vyznačuje bohatým zdobením a elegantnými kúskami. Obe značky, napriek spomínaným rozdielom, majú však spoločnú výhodu, sú totiž vyrábané z materiálu, ktorý je nielen flexibilný, ľahký a odolný, ale hlavne je 100% recyklovateľný.

topánky Rider

 Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?