Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

5 top štýlových cvikov pre lepšiu postavu

  %18. %08. %2017      Zo sveta módy

Ako sa udržiavať v kondícii a nosiť štýlové oblečenie? Máme pre vás pár cvikov pre pevnejšie postavu. Základom je štýlový outfit, v ktorom sa budete cítiť dobre, zvyšok doladíte nasledujúcimi cviky. Outfit sme vybrali z aktuálnej kolekcie Desigual šport jeseň / zima 2017.

Zvolili sme tričko v klasickom strihu, nohavicovú sukňu a bežecké topánky. Jednotlivé kúsky v prevedení Galactic. Na značke Desigual je skvelé, že jednotlivé športové podkolekcie ponúka produkty všetkého druhu. Od topov, tielok, tričiek, mikín, búnd, po kraťasy, sukne, legíny, tepláky a topánky. Tiež rôzne vaky a športové tašky alebo batohy. Čiže je naozaj z čoho vyberať.

Outfit už teda máme, tak s chuťou do toho.

1) Plank (Doska)

Tento cvik patrí do kategórie - náročný. Dôležité je porovnať lakte pod ramená a zápästia s lakťami, ruky teda máte pred sebou, v päsť. Všetku energiu sústredíte na stred tela, čiže máte spevnené bruško, neprehýbajú bedrá a zadoček tlačíte smerom k zemi tak, aby ste ho mali v úrovni chrbta. Nohy môžete mať mierne od seba, alebo pri sebe.

2) Horolezec

Týmto cvikom opäť spevňujete celé telo. Držanie tela je podobné ako u cviku predchádzajúceho. Dlane sú opäť pod ramenami, vzdialené od seba v úrovni ramien. Bruško je spevnené, zadoček v úrovni chrbta as výdychom, v pravidelných intervaloch, priťahujete kolená pod seba. Rovno, alebo šikmo do strany. Tento cvik je výborný najmä na brušné svalstvo.

3) sklapovačky

Tretí cvik je veľmi známy a už menej obľúbený. Klasické sklapovačky. Nohy sú v úrovni bedier, paže v tylo, ramená zatlačíte smerom dole od uší. S každým výdychom zdvíhate hrudník až do sedu, pričom sa snažíte nechať nohy na zemi a vypnúť prsia.

4) Nožnice

Tento cvik je fakt masaker. Oprite sa o lakte, ramená stiahnete opäť smerom od uší, vytiahnete sa z pása a dlane smerujú pozdĺž tela. Nohy zdvihnete zhruba 15 cm nad zem a striháte napnutými nohami zo strany na stranu.

5) Aktivácia panvy

Posledným cvikom posilňujete najmä zadoček. Porovnáte chodila do úrovne bedier, položíte sa na chrbát, ruky natiahnete pozdĺž tela as výdychom zdvíhate panvu smerom nahor. Zadoček Nepovažujú späť na zem, vždy ho necháte aspoň centimeter nad ňou.

Odporúčame: 3 série po 12 opakovaní, aspoň 1 / deň po dobu, kedy vás cviky prestanú bolieť. Potom je potrebné pridať - opakovanie, náročnejšie cviky. Neváhajte sa na nás obrátiť a hlavne - buďte DIFFERENT! ;)

Ako vyzerajú jednotlivé cviky v praxi, na to sa môžete pozrieť v nasledujúcom videu ... Zacvičte si s nami ... :-)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?