Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

5 top kousků podzimu podle The salad by Leni

  %30. %10. %2017      Zo sveta módy

Kolekcia jeseň / zima 2017 je tu, už dávno a ponúka veľa krásnych kúskov naprieč všetkými ,, different "značkami. Každý má určite svoje tipy, a tak nás zaujímalo, akých 5 kúskov sa páči obľúbené blogerce Lenke, ktorá píše svoj lifestylový blog The Salad by Leni . Lenka je nastávajúca mamička, takže by mohla inšpirovať aj iné tehuľky a alebo všetky, ktoré premýšľajú o vianočných darčekoch. Môžete to teda brať aj ako inšpiráciu na tip na darček .

The salad by Leni

Štýlový župan Desigual

Blíži sa obdobie dlhých tmavých večerov a ja sa nemôžem dočkať na chvíľku pokoja s knižkou, horúcim kakaom v ponožkách a ideálne nejakom veselom a príjemnom županu. Ako si taký predstavujete? Ja presne takto!

farebný župan Desigual

Športová podprsenka Calvin Klein

Braletky a všetky tipy podprseniek bez kostíc u mňa vedú na plnej čiare už veľmi dlho. A teraz v tehotenstve to platí niekoľkonásobne.

športová podprsenka Calvin Klein

Praktický batoh Desigual

Batôžky sú všade okolo nás a ten svoj perfektný batôžtek by mala mať asi každá. Ja ho bohužiaľ nemám a v šatníku mi chýba. Ktorý sa mi ale páči a pokukuju po ňom, je tento štýlový kúsok od značky Desigual . Aj cez to, že je to značka veľa výrazná, vie aj krásne decentné kúsky a tento batôžtek medzi ne rozhodne patrí.

čierny batoh Desigual

válenky Emu

Moje "musthave" už niekoľkú zimu, sú teplé a pohodlné válenky EMU. Čo musím pochváliť je kvalita, sú vyrobené z austrálskej ovčej kože a nesešmajdávají sa ako rôzne ich napodobeniny. Sú to moje najobľúbenejšie topánky na zimu, pretože viem, že budem mať nohy vždy v teple.

válenky Emu

Luxusné kabát Scotch & Soda

Mám rada rozbíjať tú jesenné šeď v uliciach a páči sa mi, keď niekto ozvláštni outfit nejakým výraznejším kúskom treba takých výrazným kabátom od mojej obľúbenej značky Scotch & Soda.

Horčicový kabát Scotch & Soda

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?