Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

5 top kúskov podľa Storkees

  %19. %04. %2018      Zo sveta módy

Zima nás iste opúšťa a my môžeme trochu prevetrať šatníky. Kolekcie pre jar a leto 2018 sú plné nádherných, trendy kúskov, a tak sme vyspovedali instagramerku Storkees. Spýtali sme sa jej, ktoré kúsky by v jej, prípadne v ,,našom", šatníku rozhodne chýbať nemali a tu sú.

tenisky Tommy Hilfiger

Top kúskom no.1 sú pre mňa tenisky na platforme Tommy Hilfiger. Tohtoročnej kolekcii tenisiek jar/ leto kraľujú 3 farby - biela v kombinácii s modrou a červenou. Sú veľmi pekne a kvalitne spracované, vďaka hviezdičkám, ktoré Tommy Hilfiger často používa, je od prvého pohľadu jasné, o akú značku ide a ja túto značku milujem.

plavky Calvin Klein

Top kúskom no.2 sú pre mňa tieto čierno-zlaté plavky Calvin Klein, jednoducho avšak veľmi luxusne spracované plavky, v ktorých vás nikto neprehliadne.

obal na iphone Ops! Objects


Top kúskom z Differenta.sk no.3 je pre mňa tento kvalitný a naozaj štýlový obal na mobil, ktorý si ihneď zamilujete. Značka Ops! Objects ponúka aj gumené náramky a ďalšie šperky, ktoré sú veľmi pekné a nenájdete ich na každej druhej slečne. A keď zladíte šperky s krytom v rovnakom designe, budete do detailu vyladené, čo mám veľmi rada.


kabelka O bag

Top kúskom No.4 je pre mňa jednoznačne kabelka O bag. Veľmi praktická a viacúčelová kabelka. Môžem ju využiť ako tašku ku kočíku, plážovú tašku, ale aj na bežné nosenie. Veľkým plusom pri tejto značke je pre mňa to, že si môžem ľubovoľne meniť rúčky, na zimu ju obaliť krásnym kožúškom, alebo striedať vnútorné vaky podľa nálady a chuti, podľa aktuálneho outfitu, takže mám v podstate každý deň trochu inú kabelku.

kabelka Tommy Hilfiger

Top kúskom no.5 je pre mňa v neposlednom rade táto nádherná crossbody kabelka od značky Tommy Hilfiger. Má krásne spracovanie a dá sa jednoducho kombinovať s outfitmi, ktoré mám najradšej. Možno ju použiť aj ako kozmetickú taštičku, čo využijem najmä na cestách. Milujem tieto crossbody kabelky, dáte si do nich peňaženku a zároveň aj dôležité drobnosti a môžete vyraziť von.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?