Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

5 top kabeliek sezóny

  %05. %01. %2017      Zo sveta módy

Pravdepodobne budete súhlasiť s našim tvrdením, že väčšina žien kabeliek a topánok nemá nikdy dosť. Kabelky a topánky idú ruka v ruke už nejaký ten piatok. V poslednej dobe sa však rozmohol trend kabeliek, ktoré tak trochu vybočujú z rady. Trend kabeliek, ktoré sú pomyselnou čerešničkou na torte jednotlivých outfitov, ktoré síce perfektne neladí s farbou alebo materiálom topánok, ale pritom úplne dokonale podčiarknu celkový dojem outfitu. Poďme si predstaviť 5 top kabeliek tohtoročnej sezóny, ktoré sa podľa nás týmto titulom jednoznačne pyšní.

O bag

Absolútnym bestsellerom a teda kandidátom číslo jedna je bez pochyby kabelka O bag . Jedinečná kabelka, ktorá sa preslávila netradičným dizajnom. Je vyrobená z kvalitného plastového materiálu Eva, ktorý je mäkký, ľahký, ohybný a umývateľný. Na značke O bag je skvelé, že si svoju kabelku môžete jednoducho zostaviť podľa svojich predstáv podľa výberu jednotlivých komponentov.

kabelka O bag

Desigual

Módnu značku Desigual nie je treba predstavovať, vyznačuje sa divokými farbami a skvelými nápadmi, medzi top 5 kúskov rozhodne radíme tieto dve kabelky, z ktorých sme vybrali obľúbený tvar McBee a novinku Reversible, ktorá je unikátna. Táto kabelka sú vlastne tri kabelky v jednom, nielen, že je obojstranná, naviac obsahuje odnímateľnú vnútorné vrecko, z ktorej po pripojení nastaviteľného popruhu vytvoríte malú crossbody.

kabelka Desigual

kabelka Desigual

Santoro

Do top päťky radíme tiež obľúbenou značku Santoro London , ktorá sa preslávila motívmi roztomilých bábik. Nielen, že je táto kabelka praktická a roztomilá, ale nosiť ju môžu ako dámy, tak i ich dcérky.

kabelka Santoro

Doca

Posledný kabelkou, ktorú radíme do piatich ,, naj "je vlastne luxusný batôžtek od značky Doca , ktorý sa stal univerzálnym a štýlovým hitom. Taký batôžtek je nielen praktický a originálne, ale aj vkusný a nadčasový. Tento kúsok navyše absolútne jednoducho skombinujete s akýmkoľvek outfitom .

kabelka Doca

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?