Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

5 fashion chýb, ktorých sa v lete vyvarujte

  %03. %07. %2019      Zo sveta módy

Rovnako, ako keď sa povie, že ,,legíny nie sú nohavice", stojíme si za tým, že sa nemá nič preceňovať. Pripravili sme si pre vás pár tipov, na čo by ste si mali dať v lete pozor a čomu by ste sa mali vyvarovať, pretože to nie je len tak, vedieť sa perfektne a hlavne vkusne obliecť. Na týchto 5 prešľapov si dajte v lete pozor! Po kliknutí na každý banner sa dostanete do sekcie plnej kúskov, v ktorých chybu neurobíte.

1. Príliš krátke kraťasy

dámske sukne

Áno, tým dievčatám vo videoklipoch to veľmi pristane, ale... Toto si naozaj nemôže dovoliť každý. Skúste to radšej v peknej sukni. Trendy sú teraz aj kraťasové sukne.

2. Ponožky v sandáloch

sandále

Z oteckov tieto zvyky prechádzajú na synov a ide to stále ďalej! Pritom bez ponožiek je to vážne príjemnejšie. Pre nohu aj oko :)

3. Outdoorový ruksak k šatám

batohy

Ruksaky sú trendy, to určite. Ale nie každý ruksak je ten pravý. K šatám, sukniam a do mesta zvoľte ten elegantný. Budete šik a bude vám to aj pohodlné!

4. Nesadnúce bikiny

plavky

Každé leto stretávame toľko nesadnúcich bikín. V tomto prípade neplatí, že menej je viac, ale naopak. Jednodielne plavky sú trendy, pôvabné a postave lichotiace! Smelo do nich.

5. Vyčnievajúca podprsenka

podprsenky

Pod šaty bez ramienok alebo so špagetovými ramienkami noste bandeau podprsenky. Alebo si proste kupujte šaty s ramienkami širšími :) My ich na e-shope máme obrovský výber.

Tak vám prajeme šťastnú ruku a krásne leto. A sme si istí, že vám to na 100% pristane. Poprípade sa nás pýtajte, sme tu pre vás. Váš tím Differenta.sk

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?