Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

4 tipy na štýlový darček po Vianociach

  %10. %02. %2015      Tipy na Outfit

Je po Vianociach. Síce už mesiac, ale rovnako majú všetci darčekov stále hromady a užívajú si ich na 100%. Čo ale dať oslávencovi, ktorý oslavuje narodeniny po tomto darčekovom maratóne? Máme pre vás 5 chytrých riešení, z ktorých bude mať každý radosť.

Veselé ponožky

Každý ich má, každý je potrebuje. Hovoríte si určite, že ponožky sa ako darček nedávajú, ale my vás presvedčíme, že týmto predsudkom už odzvonilo. A to vďaka krásnym farebným ponožkám Happy Socks. Urobia radosť každému a sú navyše veľmi pohodlné. Už žiadne Pohryzené členky od mrazu, ale pekné štýlové teplúčko. No, čo na ne hovoríte ??

happy-socks-ponozky-bd01-505 Farebné ponožky Happy Socks

happy-socks-ponozky-ar01-073 Veselé ponožky Happy Socks

Filtračné fľašu Bobble

Práve doba po Vianociach je tou, kedy si všetci hovoria, že potrebujú zhodiť. Začať chodiť do posilňovne často znamená napred zaobstarať poriadnu výbavu a dodržiavať pitný režim. A presne toho docielite, keď darujete filtračné fľašu. Nielenže obdarovaný bude vyzerať štýlovo, ale ešte bude piť vodu bez chlóru a škodlivín, čo mu len pomôže udržať si zdravie a dostať sa do požadovanej veľkosti. Teraz už záleží len na jeho vôli.

Filtračné-fľaša-bobble-sport-blue-075l Filtračné fľašu Bobble s uhlíkovým filtrom

Filtračné-fľaša-bobble-lavender-sa-silikónovými-viečko Filtračné fľašu Bobble

zaujímavá peňaženka

Na povianočné zľavy sa musia do obchodu vyraziť štýlovo. A ako to inak docieliť ako s novou peňaženkou? Tento argument pochopí každý oslávenec a bude rád, že na neho myslíte a chcete, aby vyzeral dobre. Však peňaženka je predsa veľmi dôležitý doplnok, ktorý používate každý deň.

disaster-designs-peňaženka-sýkorky Zaujímavá peňaženka od Disaster Designs

scotchsoda-pansky-dokladovnik Pánsky dokladovník Scotch & Soda

Hrnček, diár alebo rámček

Ak ste ešte stále nerozhodní, máme pre vás pár drobností, ktoré vyčaria úsmev na tvári i tomu, kto dostal na vianoce ten najviac vysnívaný darček a tvrdia o ňom, že lepšie už dostať nemôže. Drobnosťami máme namysli napríklad štýlový rámik, ktorý sa hodí do každého bytu. A keď ho rovno doplníte spoločnú fotografií, bude dokonalý. Hrnček, z ktorého keď bude oslávenec ráno piť, zaručene si na vás spomenie. Alebo diár, s ktorým už nikdy nezabudne na nič dôležité, ako je potrebné stretnutie so svojou láskou alebo najbližšími priateľmi a rodinou;)

santoro-hrnček-we-can-all-shine Dizajnový hrnček Santoro London

disaster-designs-poznámkový-blok-with-love Štýlový poznámkový blok Disaster Designs

Desigual-rámček-small-round-frame-colors Farebný fotorámček Desigual

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?