Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

3 top značky topánok, ktoré by nemali chýbať vo vašej skrinke

  %05. %05. %2017      Zo sveta módy

Na tom, že topánky sú základ, sa asi zhodneme. V topánkach totiž trávime väčšinu dňa, či už sme v práci alebo na pochôdzkach, alebo v nich cestujeme. Aké značky a trendy aktuálne valcujú módny svet? Ako skĺbiť štýl a pohodlie? To sa dozviete v tomto článku, kde pre vás máme jasné fakty, ale aj inšpiráciu.

Tenisky Converse

Converse

Tenisky Converse sú legendárne a môžeme vám sľúbiť, že z módy nikdy nevyjdú. Na trhu sú totiž už sto rokov a to jednoznačne vypovedá o tom, že by ste mali minimálne jeden pár vlastniť. Plátenky Converse sú totiž univerzálne a vhodné k akémukoľvek outfitu.

Ak ešte žiadne Conversky nemáte a koketuje s myšlienkou o ich zaobstaraní, len neviete ktoré, zaručíme vám, že rozhodne nič nepokazíte, ak si zaobstaráte biele Converse, ktoré skombinujete úplne s čímkoľvek. V poslednej dobe sa navyše rozmohol trend elegantných outfitov v športovom duchu. Čiže dámy nosia sukne a šaty s dámskymi Converse a páni nosia tenisky k saku s farebnými ponožkami, ktoré sa neboja skrývať. Hovoríme samozrejme o Happy Socks.

Nová kolekcia Converse navyše prichádza s úžasnou vychytávkou, ktorou je pohodlná vnútorná výstelka, zvaná Lunarlon. Túto pohodlnú inováciu môžete poznať napríklad od značky Nike. Typ Chuck Taylor All Star sa posúva dopredu. Nové Chuck Taylor All Star II, ktoré práve disponujú už spomínanou stielkou, si zamilujete na prvé obutie.

Tenisky Converse

Toms

Ďalším top kúskom, ktorý by ste mali maximálne poznať a minimálne vlastniť, sú topánky Toms. Značka Toms predstavuje ručne vyrábané topánky, ktoré sú robené s láskou a sú do detailov prepracované. Značka sa preslávila jedinečnými espadrilkami Toms, ale svoje nápady rozširuje aj na ďalších tvaroch. Ponúka napríklad tenisky alebo topánky na platforme. A nielen pre tieto jedinečné topánky je značka Toms známa. Preslávila sa aj vďaka spolupráci s projektom One for One, kedy za predaj jedného páru topánok, daruje ďalší pár zadarmo dieťaťu z rozvojovej krajiny. Je teda skvelé, že celý svet pomáha, že pomáhate vy.

topánky Toms

Melissa

Čo by rozhodne vo vašej skrinke chýbať nemalo, je aspoň jeden pár plastových, voňavých topánok Melissa. Balerínky Melissa si zamilovali topánkomanky po celom svete a nie je sa čomu čudovať, jedná sa totiž o prvotriedne kúsky, vyrábané zo špeciálneho materiálu Melflex, ktorý je mäkký a prispôsobivý, navyše ľahko udržiavateľný. Melissa ale nie sú len balerínky, môžete vyberať z veľkého množstva rôznych tvarov. Všetky majú ale niečo spoločné, voňajú po žuvačkách. Väčšina topánok navyše disponuje pamäťovou mäkkou stielkou a sú naozaj veľmi pohodlné. Nie je nad to, vziať si na nohy podpätky a cítiť sa dobre fyzicky aj psychicky. Čo hovoríte?

sandále Melissa

Aké kúsky prináša napríklad aktuálna kolekcia Converse? Na to sa môžete pozrieť v našom videu...

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?