Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

3 spôsoby ako nosiť šatku

  %03. %05. %2017      Zo sveta módy

Ak nosíte rady šatky, máme pre vás niekoľko tipov, ako šatku nosiť. Nielen, že existuje niekoľko spôsobov jej uviazania okolo krku, ale tiež existuje viac spôsobov jej nosenia. Na Different TV ste už mohli zhliadnuť video 10 spôsobov, ako uviazať šatku.

Poďme sa ale pozrieť na to, akými spôsobmi ju môžeme ešte nosiť. Ako čelenku, alebo turban, ako tuniku alebo ako opasok.

Šatku môžete nosiť okolo pása, vznikne tak úplne iný outfit. Jej uviazanie je veľmi jednoduché, stačí šatku preložiť na šírku, ktorú potrebujete a zaviažete ju na chrbte. Vznikne tak veľmi zaujímavý efekt.

Ako uviazať šatku

Šatku môžete nosiť na hlave, uviazať ju môžete viacerými spôsobmi. Tento je veľmi efektívny a svedčivý, originálny a štýlový. Tento štýl ála turban sa navyše veľmi nosí.

Ako uviazať šatku

Ďalším spôsobom nosenia je štýl blúzky, pod ktorú si vezmete jednoduchý top a nový outfit je na svete. Vyzerá to veľmi efektívne a svedčivo.

Ako uviazať šatku

Pokiaľ zháňate šatku, s ktorou by ste narobili toľkoto parády, siahnite po šatke Desigual, ktorá splní vaše potreby, lebo je veľká a je možné ju takto nosiť.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?