Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

3.4. Medzinárodný deň spodnej bielizne

  %01. %04. %2019      Zo sveta módy

Aj keď vieme, že sú medzi nami takí, ktorí nemajú problém s tým vyraziť von "naostro", tento medzinárodný deň je pre tých, ktorí si svoj život nevedia predstaviť bez spodnej bielizne.

medzinárodný deň spodnej bielizne

Zdá sa vám to čudné, aby spodná bielizeň mala "svoj deň"? Predsa len medzinárodné dni majú skôr pripomínať nejaké významné historické udalosti, nie? Verte ale, že spodná bielizeň má za sebou veľký kus histórie.

Bielizeň ako ju poznáme dnes sa začala totiž objavovať až na začiatku 20.storočia a mala rýdzo praktický účel. To, že by mohla byť aj krásnou pastvou pre oči, dochádzalo ľuďom až v priebehu ďalších rokov. Ale došlo k tomu a za to my, ženy aj muži budúcnosti, ďakujeme.

Predsa len, viete si predstaviť, že chodíte každý deň v úzko zviazanom korzete, vaším nadmerne sexy kúskom sú "bombarďáky do polovice stehien s volánom okolo nohavíc a váš muž, že nosí pod nohavicami ešte ďalšie, siahajúce až k lýtkam a pre rozopnutie musí zápasiť s tromi uzlami a dvoma gombíkmi?

Poďakovanie patrí Lucy Duff Gordonová (prvé spodné nohavičky s nohavičkami skrátenými na minimum), Márii Tucek a Mary Phelps Jacobovej (prvá podprsenka) a mužskému pokoleniu (mužská spodná bielizeň sa vyvíjala postupne podľa potreby, pohodlnosti a nápadov).

Dnes už si vyberáme medzi neodolateľnými strihmi, farbami a dizajnmi mnohých značiek, ktoré nás každú sezónu okúzľujú a lákajú na stále krajšie, pohodlnejšie a nenahraditeľné kúsky do našich bielizníkov.

NEMALO BY VÁM UNIKNÚŤ!

Či už ste milovníci športovej, funkčnej, elegantnej alebo sexy čipkovanej spodnej bielizne, vyberajte ju 3.4.
V tento medzinárodný deň totiž predajcovia organizujú akcie, špeciálne ponuky alebo zľavy spodnej bielizne, aby potešili jeho nositeľa a svojich zákazníkov.

Spodná bielizeň pre ženy

Nadčasový Calvin Klein alebo ikonický Tommy Hilfiger. Každá značka má niečo do seba a ponúka nohavičky, tangá, podprsenky mnohých strihov a farebných kombinácií, ktoré každej žene vykúzlia úsmev na perách. Treba podotknúť, že cez niektoré kúsky je snáď až škoda obliekať si ďalšie oblečenie, tak krásne sú.

Calvin Klein spodni pradloTommy Hilfiger spodné prádlo

Spodná bielizeň pre mužov

Pohodlnosť predovšetkým. Páni, nebojte sa uprednostniť aj štýl a siahnite po boxerkách v atypických odtieňoch od značky Calvin Klein alebo po kúskoch Tommy Hilfiger v decentnej farebnej kombinácii, ktorá je pre túto značku tak typická.

Calvin Klein boxerky

Tommy Hilfiger boxerky

Spodná bielizeň pre oboch
zlaďte sa s drahou polovičkou

Čo je moje, to je tvoje. Zamilovanosť v nás prebúdza mnoho, napríklad tiež túžbu nosiť rovnaké oblečenie. So značkou Slippsy to nie je žiadny problém, ani čo sa spodnej bielizne týka. Pre ženy aj mužov ponúka trendy trenírky pre chvíle domácej pohody.

Slippsy

 

Ak teda spodnú bielizeň nosíte, poďte jej medzinárodný deň oslavovať s nami. V mnohých krajinách sa môžete zúčastniť napríklad verejných pochodov v spodnej bielizni alebo sa zúčastnite online a nejaké to prádielko si kúpte pre radosť ;-)

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?