Heureka fb
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

3.4. Medzinárodný deň spodnej bielizne

  01. 04. 2019      Zo sveta módy

Aj keď vieme, že sú medzi nami takí, ktorí nemajú problém s tým vyraziť von "naostro", tento medzinárodný deň je pre tých, ktorí si svoj život nevedia predstaviť bez spodného prádla .

medzinárodný deň spodnej bielizne

Zdá sa vám to čudné, aby spodná bielizeň malo "svoj deň"? Predsa len medzinárodné dni majú skôr pripomínať nejaké významné historické udalosti, nie? ... Verte ale, že spodná bielizeň má za sebou veľký kus histórie.

Bielizeň ako ho poznáme dnes sa začalo totiž objavovať až na začiatku 20.storočia a malo rýdzo praktický účel. To že by mohlo byť aj slušivú pastvou pre oči dochádzalo ľuďom až v priebehu ďalších rokov. Ale došlo k tomu a za to my, ženy aj muži budúcnosti, ďakujeme.

Predsa len, viete si predstaviť, že chodíte každý deň v úzko zviazanom korzetu, vaším nadmerne sexy kúskom sú "kaťata" do polovice stehien s volánom okolo nohavíc a váš muž, že nosí pod nohavicami ešte ďalšie, siahajúce až k lýtkam a pre rozopnutie musí zápasiť s tromi uzly a dvoma gombíkmi na to?

Poďakovanie patrí Lucy Duff Gordonová (prvé spodné nohavičky s nohavičkami skrátenými na minimum), Máriu Tucek a Mary Phelps Jacobovej (prvá podprsenky) a mužskému pokoleniu (mužskej spodná bielizeň sa vyvíjalo postupne podľa potreby, pohodlnosti a nápadov).

Dnes už vyberáme medzi neodolateľnými strihy, farbami a designy mnohých značiek, ktoré nás každú sezónu okúzľujú a lákajú na stále krajšie, pohodlnejšie a nenahraditeľné kúsky do našich prádelníkov.

NEMALO BY VÁM UNIKNÚŤ!

Či už ste milovníci športového, funkčného, elegantného alebo sexy krajkového spodnej bielizne, vyberajte ho 3.4.
V tento medzinárodný deň totiž predajcovia organizujú akcie, špeciálne ponuky a alebo zľavy spodného prádla, aby potešili jeho nositeľa a svojich zákazníkov.

Spodná bielizeň pre ženy

Nadčasový Calvin Klein alebo ikonický Tommy Hilfiger . Každá značka má niečo do seba a ponúka nohavičky, tangá, podprsenky mnohých strihov a farebných kombinácií, ktoré každej žene vykúzli úsmev na perách. Treba podotknúť, že cez niektoré kúsky je snáď až škoda obliekať ďalšie oblečenie, ako sú krásne.

Calvin Klein spodni pradloTommy Hilfiger spodné prádlo

Spodná bielizeň pre mužov

Pohodlnosť predovšetkým. Páni nebojte sa uprednostniť aj štýl a siahnite po boxerkách v atypických odtieňoch, od značky Calvin Klein, alebo po Tommy Hilfiger v decentnej farebnej kombinácii, ktorá je pre túto značku tak typická.

Calvin Klein boxerky

Tommy Hilfiger boxerky

Spodná bielizeň pre oba
zlaďte sa s drahou polovičkou

Čo je moja to je tvoje. Zamilovanosť v nás prebúdza mnohé, napríklad tiež túžbu nosiť rovnaké oblečenie. So značkou Slippsy to nie je žiadny problém ani čo sa spodnej bielizne týka. Pre ženy aj mužov ponúka trendy trenírky pre chvíle domácej pohody.

Slippsy

Ak teda spodnú bielizeň nosíte, poďte jeho medzinárodný deň oslavovať s nami. V mnohých krajinách sa môžete zúčastniť napríklad verejných pochodov v spodnom prádle alebo sa zúčastnite online a nejaké to prádielko si pre radosť kúpte ;-)

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie