Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

10 krások z Česka a Slovenska sa stretne o titul ČESKO-SLOVENSKÝ MISS

  %11. %09. %2015      Zo sveta módy

Už 3. októbra sa v plzenskom Parkhoteli stretne desať krások z Českej republiky a zo Slovenska o korunku Česko-slovenské Miss. Večer sa ponesie v duchu Jamesa Bonda, vykonajú ním Česko-slovenský dvojica Andrea Verešová a MIERA HEJDA. Finalistky sa predstaví vo 4 súťažných disciplínach, predvedú šaty z dielne Zuzany Lesák-Čierne, šaty značky Desigual , promenádu v značke Victoria 'Secret a nebudú chýbať voľné disciplíny.

Česko-slovenské Miss - druhý deň sústredenia

Miera Hejda sa dokonca prihlási naživo so svojím reláciou Limuzína, zaspieva Václav Noid Bárta a vystúpi tanečná škola F. Gregoriadese. Víťazky si odnesú veľa krásnych cien, ako sú napríklad šperky Pandora, prenájom luxusného vozidla Mercedes, víkendový pobyt v rakúskom Zell am See, poukazy na kozmetiku, bielenie zubov, do reštaurácií, na značkové oblečenie, luxusné prádlo, či šaty, profesionálne fotenie a mnoho ďalšieho.

Mediálnym partnerom je aj Fashion Magazín , ktorý s finalistkami robí celý august a september zaujímavé rozhovory;)

Česko-slovenské Miss

Svoju favoritku môžete podporiť aj vy, dievča, ktorá získa najviac SMS hlasov si odnesie titul Česko-slovenské MISS SYMPATIE 2015 as ním 50.000, - Sk.

Celý projekt je už tradične veľmi úzko previazaný s charitatívnou činnosťou a od vyhlásenia súťaže môžete aj vy podporiť zbierku na vodiaceho psa pre klientku Dobrého skutku, pani Veroniku. Táto možnosť bude trvať až do finálového galavečera, kde zbierka vyvrcholí dražbou korunky víťazky. Zbierku môžete podporiť akúkoľvek čiastkou zaslanou na transparentné účet charitatívnej organizácie Dobrý skutok: č.ú .: 209 355 8036/5500, VS: 1111, Pozn: CS MISS

Česko-slovenské Miss

Vstupenky na finálový galavečer môžete zakúpiť on-line na www.cs-miss.eu cena je 350, - Sk v predpredaji,
550, - potom na mieste.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?