Heureka fb
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

Ako funguje vernostný program?

V našom vernostnom programe zbierate body za každý nákup do svojho REGISTROVANÉHO účtu. Ak nakupujete "Bez registrácie", tak sa vám body nenačítajú, keďže systém nemôže poznať, aký účet je ten váš. A tak ak chcete zbierať body - prepnite svoj účet na registrovaný v potvrdení objednávky alebo sa rovno registrujte ;)

Svoj aktuálny stav bodov zistíte po prihlásení v pravom hornom rohu po rozkliknutí voľby "vernostný program". Za nazbierané body si potom môžete vyberať darčeky v sekcii " akcie a zľavy - darčeky za body ".

Vyberať môžete z mnohých hodnotných a originálnych darčekov. Oplatí sa vernostný program sledovať, pretože môže kedykoľvek naskočiť nejaká neodolateľná novinka ;)

Tovar mi nevyhovuje. Čo mám robiť?

Tovar môžete bez problémov vrátiť či vymeniť do 14 dní od doručenia zásielky. Stačí nepoužitý a neznečistený tovar poslať späť na našu adresu, spoločne s kópiou faktúry a k zásielke pripísať, či si prajete tovar vrátiť alebo vymeniť. V prípade výmeny uveďte, za aký tovar / veľkosť si prajete meniť. V prípade vrátenia tovaru uveďte číslo bankového účtu (IBAN), kam si prajete vrátiť peniaze.

Adresa pre zaslanie je:

Shop Support - Differenta.sk
Štúrova 22 (budova VBC, pavilón “B”)
949 01 Nitra

Slovenská republika

U topánok prosíme - vráťte nám ich v nepoškodenej a nepolepenej originálnej krabici. U oblečenia a doplnkov sú visačky dôkazom, že tovar nebol nosený.

Máte všetko skladom?

Všetok tovar MÁME SKLADOM a odosielame ho prakticky ihneď. Doba dodania je väčšinou 1-2 pracovné dni. Ak zvolíte osobný odber na predajni v Plzni, počkajte len na potvrdzujúci e-mail, že je váš tovar pripravený.

 

Nemáte moju veľkosť alebo kúsok, ktorý potrebujem. Je možné ho doobjednať?

Pokiaľ sa jedná o aktuálnu kolekciu, tak sa určite pokúsime! Na karte každého produktu si môžete vyplniť funkciu Strážiť cenu / veľkosť. Túto funkciu nájdete pod popisom každého produktu ;) Kliknite, zadajte váš e-mail a požadovanú veľkosť (pokiaľ produkt má veľkosti) a náš systém vás automaticky upozorní hneď, ako bude daný kúsok/veľkosť naskladnená.

Na tieto vyplnené "Strážne psy" sa prednostne pozeráme do centrálneho skladu a snažíme sa (pokiaľ je dostupný) tovar čo najrýchlejšie pre vás doobjednať.

Vraciam tovar späť. Za ako dlho môžem očakávať vrátenie peňazí?

Peniaze vraciame vždy čo najskôr, najneskôr však do 14 dní od doručenia tovaru späť na našu adresu:

Shop Support - Differenta.sk
Štúrova 22 (budova VBC, pavilón “B”)
949 01 Nitra

Slovenská republika

Naozaj sa snažíme zo všetkých síl a tak prosíme vydržte a kontaktujte nás, až keď by sa peniaze nevrátili na váš účet v tejto lehote. 

O svoje peniaze v žiadnom prípade nemusíte mať strach. Svedčí o tom spokojnosť desiatok tisíc našich zákazníkov už od roku 2008.

 

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie